Informacje dla Pacjentów

UWAGA !!! Ważna informacja dla Pacjentów hospitalizowanych

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, związanych z polepszeniem warunków lokalowych oraz realizowania usług medycznych w Przychodni Przyklinicznej Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej – Curie Oddział w Krakowie, w dniach od 23 października do 15 grudnia 2017 roku będą przeprowadzone prace remontowe.
Informujemy, że w okresie remontu nie będzie rejestracji na dzień bieżący, z wyjątkiem pacjentów zgłaszających się po raz pierwszy, pacjentów ciężko chorych lub ze wskazań życiowych.
Wszelkich informacji na temat zmiany lokalizacji gabinetów i poszczególnych poradni udzielają na bieżąco pracownicy Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej – Curie Oddziału w Krakowie.
Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.

Witamy Państwa w krakowskim Centrum Onkologii. Ten informator ma za zadanie pomóc Państwu w poznaniu środowiska szpitalnego. W informatorze znajdują się podstawowe wiadomości o Centrum i jego działalności, o czynnościach związanych z przyjęciem, o zasadach obowiązujących podczas pobytu w Klinikach, a także o możliwościach spędzenia czasu wolnego od leczenia i zabiegów. Podstawowym, najważniejszym celem naszej pracy jest trwale wyleczenie każdego chorego. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby otoczyć Państwa najlepszą opieką lekarską i pielęgniarską. Bardzo liczmy na współdziałanie z Państwa strony, na wzajemne zaufanie i zrozumienie. Prosimy pamiętać, że dobry wynik leczenia zależy nie tylko od naszego wysiłku i umiejętności, ale także od postawy pacjentów, od umiejętności pokonywania przez nich trudności związanych z chorobą, leczeniem i pobytem w szpitalu.

Informator


Diagnostyka i leczenie raka piersi - informator dla chorych NOWOŚĆ!


iso lifescience